ORTHERO w Olsztynie

ORTHERO

Jeżeli nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego uzębienia, powinna zainteresować Cię technologia Orthero. To nowoczesne rozwiązanie, które stosowane jest w ortodoncji estetycznej jako alternatywa dla tradycyjnego aparatu.  Dzięki zastosowaniu tej technologii możliwe jest doprowadzenie do całkowitej korekty wad uzębienia.

Czym jest Orthero?

Technologia Orthero pozwala na przeprowadzenie całego procesu leczenia w środowisku cyfrowym. Po znalezieniu odpowiedniego specjalisty, który będzie nadzorował całe leczenie – Twój przypadek będzie można zarejestrować za pomocą dedykowanego portalu internetowego lub specjalnej aplikacji do pobrania na smartfona. Dzięki temu na bieżąco będziesz mógł śledzić przebieg leczenia wraz ze swoim lekarzem.

To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż całe leczenie opiera się o przezroczyste nakładki, które muszą być noszone przez pacjenta zgodnie z planem leczenia. Rozkład ten zatwierdzany jest przez specjalistów w dziedzinie ortodoncji. Rolą lekarza prowadzącego, z którym będziesz się konsultował, jest nadzór leczenia, a także śledzenie czy przebiega ono zgodnie z planem. 

Leczenie Orthero - doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć piękny zgryz

Technologia Orthero pozwala na współpracę z lekarzami, którzy na wyposażeniu swojego gabinetu posiadają skaner wewnątrzustny 3D. Połączenie z dedykowanym systemem zarządzania pacjentami sprawia, że każdy przypadek może być łatwo i szybko sprawdzony za pomocą tabletu czy komputera. Dzięki temu będziesz miał dostęp do przejrzystych analiz 3D, a także możliwość przeanalizować cały przebieg leczenia. Orthero to także aplikacja mobilna, która umożliwia bardzo szybką kontrolę efektów.

Do skutecznego skorygowania różnych wad zgryzu służą przezroczyste nakładki. Orthero pozwala na leczenie takich przypadków, jak diastema, stłoczenie, przodozgryz, nagryz poziomy, zgryz otwarty bądź krzyżowy. 

Orthero - cena

Cena technologii Orthero jest zdecydowanie adekwatna do oferowanej jakości. To naprawdę interesujące rozwiązanie dla każdej osoby, która chciałaby mieć piękne, proste zęby. Alternatywą dla tradycyjnych, często powodujących ból aparatów ortodontycznych jest Orthero. Olsztyn to Twoje miasto? Niezależnie od tego, jaki zakątek Polski zamieszkujesz – możesz skorzystać z tego rodzaju leczenia. 

Jeżeli jesteś zainteresowany technologią Orthero, zachęcamy do kontaktu z lekarzem specjalistą, który zdecyduje się nadzorować Twoje leczenie. Przezroczyste nakładki Orthero doskonale poradzą sobie z niemal każdą wadą zgryzu.