O naszym gabinecie

Gabinet prowadzą lek.stom. Wiesława Burek i lek.stom. Paweł Burek, lekarze specjaliści stomatologii ogólnej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem stale podnoszący kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą (członkostwo International Association for Ortodontics, Polskie Towarzystwo Ortodontyczne, Polskie Towarzystwo Endodontyczne). Nasz zespół tworzą: lekarze z doświadczeniem oraz dyplomowane higienistki i asystentki.

Oferujemy usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki, ortodoncji, implantologii.

lek.stom.
Wiesława Burek

lek.stom.
Paweł Burek

lek.stom.
Joanna Suszkiewicz

lek.stom.
Michał Prokopowicz

lek.stom.
Jakub Czaplicki

lek.stom.
Anna Batia

Oraz :

Anita Masalska higienistka dyplomowana

Sylwia Lipka higienistka dyplomowana

lek. stom Marta Skrzypczak

Renata Ropiak

Aleksandra Zakrzewska

Wioleta Szymelfenig higienistka dyplomowana

Recepcja:

Karolina Siedlecka

Pracujemy z wykorzystaniem mikroskopów, laserów, tomografu komputerowego i pantomogramu. Gabinet Stomatologiczny KORONA istnieje na olsztyńskim rynku usług medycznych od 1997 roku. Prowadzimy działalność ogólnostomatologiczną. Specjalizujemy się się w leczeniu kanałowym, często trudnych przypadków kierowanych do naszego gabinetu przez innych lekarzy stomatologów oraz w leczeniu ortodontycznym i implantologicznym oraz zabiegach z użyciem toksyny botulinowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów współpracujemy z innymi lekarzami różnych specjalności.

Działalność naszego gabinetu uzupełniają zabiegi laseroterapii, wybielania zębów oraz możliwość wykonania diagnostyki radiologicznej oraz tomografii. Zespół dyplomowanych higienistek i asystentek wykonuje u naszych pacjentów profesjonalne zabiegi profilaktyczne i higienizacyjne, takie jak: skalingi, piaskowanie, lakowanie i lakierowanie zębów oraz prowadzi edukację prozdrowotną. Staramy się zapewnić wysoką jakość świadczonych przez kadrę naszego gabinetu usług, systematycznie podnosząc kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu personelu oraz właściwej organizacji pracy gabinetu, wizyty i przeprowadzane zabiegi u naszych pacjentów przebiegają sprawnie, w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Zapraszamy obecnych i nowych pacjentów do nowej placówki w Stawigudzie.

Certyfikaty